مشخصات فنی سوئیچ شبکه سیسکو 24 پورت WS-C3750-24TS-S

 سوئیچ شبکه سیسکو 24 پورت WS-C3750-24TS-S

در شبکه ها برای برقراری ارتباط بین دستگاه ها احتیاج به یک سوئیچ شبکه می باشد که می تواند دستگاه هایی مانند روتر، مودم، کامپیوتر، پرینتر و سایر دستگاه های موجود در شبکه را بهم متصل کند. این مدل از سوئیچ شبکه سیسکو در ابعاد 44 *445 *300 میلیمتر و با وزن 3.6 کیلوگرم در بازار تجهیزات شبکه عرضه شده است. این دستگاه از یک جدول مک آدرس با ظرفیت 12K بهره می برد که می تواند 12 هزار کاربر را تحت پوشش خود قرار دهد و به هر یک از آن ها آی پی منحصر به فرد اختصاص دهد. همچنین این دستگاه می تواند از شبکه مجازی VLANs با حداکثر آیدی 4096 پشتیبانی نماید. در پنل جلوی دستگاه چراغ های ال ای دی برای نشان دادن وضعیت های Port status, link activity, port transmission speed, port duplex mode, bandwidth utilization %, status تعبیه شده است.

اتصالات سوئیچ Cisco WS-C3750-24TS-S :

در یک سوئیچ شبکه هرچه قابلیت اتصالات و تعداد درگاه ها بیشتر باشد، کاربرد فراوان تری دارد و تعداد دستگاه های بیشتری را می توانید به آن متصل کنید. این سوئیچ از 48 پورت اترنت استفاده می کند و برای انتقال داده ها با سرعت بالاتر می توانید از دو پورت SFP آن که دارای کانکتورهای mini-GBIC هستند، استفاده کنید. در درگاه های فیبرنوری این سوئیچ می توانید از SFP ماژول نیز استفاده کنید و سرعت و پهنای باند شبکه خود را ارتقا دهید. همچنین پورت کنسول این سوئیچ برای ارتباط مستقیم به دستگاه های سرور نیز می باشد که از کانکتور RJ45 بهره می برد. در پشت دستگاه نیز درگاه های 1xAC power Connector، 1xRPS Conector و یک دریچه فن تعبیه شده است که به متعادل نگه داشتن دمای سوئیچ کمک می کند.

عملکرد سوئیچ سیسکو Catalyst 3750-24TS-S :

سوئیچ شبکه Cisco در پروتکل های RIP-1, RIP-2, EIGRP, static IP routing, RIPng و پروتکل های مدیریتی SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, SSH مورد استفاده قرار می گیرد. برای عملیات سوئیچینگ داده ها این دستگاه از پهنای باند 32Gbps و برای عملیات فورواردینگ از پهنای باند 16Gbps بهره می برد و در هرثانیه می تواند 38.7 میلیون Packet با حداکثر حجم 9هزار بایت ارسال کند. این سوئیچ از قابلیت Stacking برخوردار است و می توانید حداکثر 9 سوئیچ را با کابل های نیم تا سه متری بهم استک کنید تا تعداد پورت وعملکرد دستگاه شما افزایش یابد.

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو 24 پورت C3750-24TS-S :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 12 =